Op woensdag 18 juni vierden we het 40-jarig jubileum van VBO Fresh Port. Het werd een zonnige dag vol avontuur, verbinding en mooie herinneringen.
Vanaf Van der Valk Hotel Ridderkerk reisden we per bus naar Forteiland Pampus bij Amsterdam. Daar namen we deel aan het unieke spel De Vlucht van Pampus. Wat eerst leek op een ietwat droog verhaal over de geschiedenis van Pampus bleek een interactieve mix van historie, spanning en teamwork. Een hilarische ‘generaal’ nam ons op sleeptouw door het verdedigingswerk.
Daarna stapten we aan boord van zeilschip Abel Tasman voor een ontspannen tocht over het IJsselmeer. Aan boord stonden lekkere drankjes en een heerlijk buffet voor ons klaar. Het was de perfecte afsluiting van een feestelijke dag waarin samenwerking en genieten centraal stonden.